Спорт

Drag Racing 2021

Професійні змагання з дрегрейсингу вперше в Білій Церкві.

24-25 липня, в Білій Церкві пройшли змагання з дрегрейсингу. Зокрема, відбувся Чемпіонат Ліги розвитку дрегрейсингу DDL, третій етап Чемпіонату України з мото-дрегрейсингу і Чемпіонат Української Дрегрейсинг федерації UDRF.
На змагання приїхали професіонали з усієї України і навіть з-за кордону. Тільки в перший день змагань в гонках взяли участь понад 110 пілотів.
«Дуже приємно, що Біла Церква стала майданчиком для зустрічі професійних спортсменів у цьому виді спорту. Міська влада, зі свого боку, буде сприяти, щоб заходи такого рівня стали традиційними для нашого суспільства », - вітаючи учасників та гостей заходу, наголосила заступник міського голови Катерина Возненко.

Гонки в Білій Церкві

Гості змагань змогли наживо спостерігати за унікальними машинами з високотехнологічними інженерними рішеннями: з запчастинами, які витримують неймовірні навантаження, обладнані парашутами, каркасами безпеки, системами пожежогасіння, з балонами оксиду азоту та іншими цікавинками, які неможливо побачити на інших автомобілях і на інших будь-яких змаганнях по авто спорту.
Зауважимо, що Дрегрейсинг - це гоночне змагання на надпотужних автомобілях і мотоциклах по прямій трасі. Спортивні боліди, які використовуються в такому спорті можуть досягати понад чотири тисячі кінських сил.
Одним з таких автомобілів, який бере участь в цих змаганнях, став «Характерник» - сконструйований на замовлення болід, здатний досягати швидкості 100 км / год за 0.8 секунди.
Визначають переможців за допомогою професійного обладнання, яке до тисячної частки секунди показує час проходження дистанції, швидкість і затримку на світлофорі.
Після підрахунку результатів змагання продовжилися вже в форматі фінальних парних заїздів.

Хокей: Канада декласувала Росію і зіграє зі США у фіналі молодіжного ЧС
Збірні Канади і США виступлять у фінальному поєдинку чемпіонаті світу з хокею-2021, що завершується в канадському місті Едмонтон.
Шахтар — Боруссія М. Огляд матчу

У матчі 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів Шахтар поступився Боруссії Менхенгладбах. Поєдинок у Києві завершився з рахунком 6:0 на користь команди з Німеччини.

Шахтар - Боруссія М 0: 6

Голи: Плеа, 8, 26, 78, Бондар, 17 (авт), Бенсебаіні, 44 Штіндль, 65

Гвардіола назвав абсурдом останні успіхи "Шахтаря" в Лізі чемпіонів
"Жеребці" затоптали "гірників"
Вже на 8-й хвилині гри "жеребці" відкрили рахунок. Про це повідомляє 24 канал. Лайнер на правому фланзі отримав передачу з глибини і, побачивши перед собою вільний простір, пройшов майже до штрафної і прострілив.

М'яч дійшов до Плеа, який випередив Боднаря і пробив в правий від Трубіна кут - 0: 1.
Після того, як рахунок став 0: 1, команди обмінялися дальніми ударами. Постріл Тайсона виявився неточним, а Нойхаус пробив в руки Трубіну. Ще непогану ударну позицію мав Штіндль, але німецький нападник пробив повз ворота "Шахтаря".

Через 9 хвилин на табло вже горіло 0: 2. Атака "Боруссії" почалася після втрати м'яча Бондаря біля власного штрафного. Після кількох передач м'яч дійшов до Крамера. Чемпіон світу 2014 року завдав дальній удар і м'яч рикошетом від все того ж Бондаря опинився у воротах донеччан.

Через 10 хвилин рахунок став неприємним для "гірників". На цей раз атака "Боруссії" почалася ще на її половині поля, коли "жеребці" спокійно вийшли з-під пресингу "Шахтаря".

Перевівши гру на половину поля "Шахтаря", гостям вдалося вивести на ударну позицію Плеа, який гарматним ударом влучив у верхній кут.

"Шахтар" свій шанс хоча б скоротити рахунок отримав на 30-й хвилині. Тітці вийшов один на один з Зоммером, але потрапив в ногу швейцарського голкіпера.

На 33-й хвилині у штрафному донеччан на ударній позиції опинився Хофманн. Гравець гостей пробив, однак Трубін зміг відбити м'яч.

Через три хвилини м'яч вже дивом не опинився у воротах "Шахтаря". Штіндль прострілював в штрафний на Плеа, який замикав передачу. На щастя, "Борусія" не відзначилася, а рефері зафіксував офсайд.

І все ж "Боруссія" відправила "Шахтар" в роздягальню з четвертим голом. Після подачі кутового Бенсебаіні виграв верхову дуель у Бондаря. Гравцеві гостей не вдалося пробити з першої спроби, але ніхто заважав Бенсебаіні пробити вдруге. З близької відстані він розстріляв Трубіна.

На перерву команди ж пішли після гострого, але неточного удару Марлоса.

Підводячи підсумки першого тайму, складалося враження, що "Шахтар" банально не витримує інтенсивного футболу німців.
Відразу після перерви наставник "гірників" Луїш Каштру спробував змінити малюнок гри: на полі з'явилися Мораес, Патрік і Коваленко. З поля пішли Марлос, Антоніо і Тайсон.

Після перерви гості дещо збавили оберти, однак від цього моментів біля воріт Трубіна не поменшало. На 58-й хвилині Додо завадив Тюраму відзначитися, перервавши простріл. Захисник "Шахтаря" ризикував зрізати м'яч у свої ворота, але відвів загрозу.
На 65 хвилині рахунок став вже болючим для українських глядачів. "Шахтар" невдало вийшов з оборони, після того, як Трубін віддав неточну передачу. "Жеребці" швидко перехопили м'яч і вивели на ударну позицію Штіндля. Ларс з убивчою позиції не схибив.

Буквально через дві хвилини на табло могло горіти 6: 0. Від чергового голу "Шахтар" врятував Трубін, який парирував удар Нойхауса.

Виявилося, що шостий гол - це формальність. Після чергової швидкої атаки "Боруссії" Плеа вийшов один на один з Трубін і переграв голкіпера. Арбітр після використання VAR підтвердив легальність голи.

Надалі команди банально догравали поєдинок. "Шахтарю" так і не вдалося провести хоча б гол престижу.

Матч Ліги чемпіонів "Шахтар" - "Боруссія" пройде із глядачами
МОЗ України дозволило донецькому "Шахтарю" провести домашній матч 3-го туру групового етапу футбольної Ліги чемпіонів проти німецького клубу "Боруссія" (Менхенгладбах) із глядачами на трибунах.
Українські футболістки посіли третє місце на турнірі Pinatar Cup в Іспанії
Жіноча збірна України з футболу посіла 3 місце на міжнародному турнірі Pinatar Cup в Іспанії, який проходив у містечку Сан-Педро-дель-Пінатар.

У своєму останньому матчі на турнірі, який відбувся 10 березня, підопічні Наталії Зінченко з мінімальним рахунком (0:1) поступилися збірній Ісландії, повідомляє пресслужба УАФ.

У попередніх матчах українські футболістки зазнали поразки від Шотландії (0:3) та перемогли Північну Ірландію (4:0).

Підсумкове становище: Шотландія - 9 очок, Ісландія - 6, Україна - 3, Північна Ірландія - 0.

Нагадаємо, що жіноча збірна України з футболу готується до вирішальних поєдинків кваліфікаційного турніру Євро-2021, найближчі з яких відбудуться 10 квітня (на виїзді проти Чорногорії) та 14 квітня (у Запоріжжі проти Греції).

Покриття для футболу

Українські паралімпійці вибороли 16 медалей на чемпіонаті світу в Торуні
Національна паралімпійська збірна команда України з легкої атлетики серед спортсменів з порушеннями розумового та фізичного розвитку стала першою на чемпіонаті світу, який проходив у Торуні (Польща).
Стрільба з пневматичної зброї: українки здобули "золото" і два "срібла" Чемпіонату Європи
У Вроцлаві (Польща) триває чемпіонат та юніорська першість Європи зі стрільби з пневматичної зброї.
Оксана Баюл: «В Ліллегаммері мені сказали - вирішуй сама»
26 років тому, 26 лютого 1994 року,  на зимових Іграх в Ліллегаммері вона стала першою олімпійською чемпіонкою в історії незалежної України.
Символ чемпіонства «Динамо»
Анатолій Дем'яненко, ексгравець та тренер київського «Динамо».
Українська збірна "Нескорених" ознайомилася з новими видами спортивних змагань
На семінарі з адаптивних видів спорту для ветеранів Invictus Unite українські учасники "Ігор Нескорених" (Invictus Games) познайомилися з новими для себе видами спортивних змагань
Українка Журавок виграла «бронзу» на Кубку IBU
Наша біатлоністка показала третій час у спринті.
Терлюга виграла першу в історії України олімпійську ліцензію з карате
Анжеліка пробилася у фінал турніру в Дубаї.
Капітан збірної України розповів про готовність до старту на ЧС-2020 з біатлону
Капітан чоловічої збірної України з біатлону Дмитро Підручний поділився очікуваннями від старту на чемпіонаті світу-2020
Шаховий рекорд Вінниці

У Вінниці в середу встановили національний рекорд із наймасовішого дитячого шахового турніру.